2019.gada vasaras brīvlaika nometnes

Diasporas bērnu dienas nometne 2019.gada 8. - 14. jūlijā

Iepazīsimies viens ar otru un ar Rīgas rajoniem, uz kuriem ekskursijās parasti nedodas,  rotaļāsimies un spēlēsim spēles brīvā dabā, piedalīsimies radošajās nodarbībās, gatavosim pārsteigumu vecākiem (kādu - to uzzināsiet nometnē, jo savādāk tas nebūs pārsteigums!), mielosimies ar pašu gatavotiem vasaras našķiem un vēl un vēl...

Pieteikšanās un vairāk info šeit.


Kora studijas "Odziņas" vasaras nometne 2019. gada 17. - 21. jūnijā

Dziedāsim, rotaļāsimies, iesim ekskursijās un ēdīsim saldējumu!

Izbaudīsim vienreizēju piedzīvojumu kopā ar vislieliskākajām skolotājām, lai tas būtu vislabākais vasaras piedzīvojums, kuru visi ar nepacietību gaidītu atkal!

Pieteikšanās šeit.

2019.gada pavasara brīvlaika nometne

"SPĒLĒSIM PAVASARI!"

Nometnes mērķis ir dot iespēju jaunākā skolas vecuma bērniem interesanti un lietderīgi pavadīt skolēnu brīvlaika nedēļu kopā ar līdzīgi domājošiem vienaudžiem, iegūstot jaunus draugus un uzzinot jaunus un interesantus faktus par skatuves un vizuālo mākslām, kā arī pašiem pamēģinot kļūt gan par režisoriem un scenogrāfiem, gan aktieriem un suflieriem.

Nometnē mēs pavadīsim kopā skolēnu pavasara brīvlaiku, satiekot jaunus draugus, iepazīstot viens otru un uzzinot daudz jauna lietu par skatuves mākslu ar to saistītām nozarēm. Iepazīsimies ar ļoti radošu teātra veidu - zīmējumu teātri. Iemēģināsim roku režijā, scenogrāfijā, aktiermeistarībā un improvizācijā. Apmeklēsim arī muzejus un izstāžu zāles, lai vairāk uzzinātu par vizuālo mākslu un savas pilsētas vēsturi. Izdomāsim stāstus un pasakas par pavasari, zīmesim šīs pasakas un nometnes noslēgumā parādīsim saviem  vecākiem teātra izrādi, kurā ikvienam nometnes dalībniekam būs kāda loma.


PIETEIKTIES UZ NOMETNI

2018. gada rudens brīvlaika nometne

22. - 26. 10. 2018.

Rudens pavadīšana Rīgas parkos un dārzos

Tās būs pastaigas un rotaļas; dabas procesu izzināšana un rudens prieku baudīšana; pikniki ar pašu smērētām maizītēm un varbūt pat desiņu cepšanām; lapu grābšana un svaidīšana un vēl un vēl.

Piecas brīvlaika dienas pavadīsim svaigā gaisā, lai smeltos spēkus ziemas mācību laikam un izzinātu dzimtās pilsētas dažādus nostūrus, kur daba izcili integrēta pilsētvidē.

Piesakiet savu bērnu laicīgi!

2018. gada vasaras nometnes

Introduce Riga to my English speaking friend


No 6. – 10. augustam
Brīvības bulvārī 384 A, Rīgā (Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas telpās)
Notiks 5 darba dienu 7 - 8 gadīgu bērnu dienas nometne

Introduce Riga to my English speaking friend

Tu pēkšņi esi jāpalicis aci pret aci ar vienaudžiem, kuri sarunājas tikai angliski. Ko darīt??? Zīmju valoda un daži desmiti angļu valodas vārdiņi, kuri ir prātā, bet nekādi nerīmējas teikumos? Satraukumā svīst rokas un ir pazuduši pat zināmie vārdi... Tu vēlies pateikt kaut ko stilīgu, bet esi kā sastindzis...
Tu atver acis un saproti, ka tas ir bijis tikai sapnis! Un tomēr Tu zini, ka lai gan skolā visu laiku apgūsti angļu valodu, pašam saņemties uz runāšanu ir grūti. Jo tā īsti jau nemaz vēl nav bijusi vajadzība. Vienmēr ir blakus kāds, kurš zina labāk – mamma, tētis, skolotājs, treneris.
Mēs piedāvājam izaicinājumu – katru dienu 8 stundas TIKAI ANGLISKI. Gan ekskursijas, gan radošās nodarbības, gan rotaļas, gan atpūtas brīži – tikai angliski.
Pēc 5 dienu superpiedzīvojuma Tu būsi gatavs jebkuru angliski runājošu vienaudzi iepazīstināt ar Rīgu.
Bērni kopā ar nometnes pedagogiem apmeklēs Latvijas Mākslas muzeju, LNOB aizkulises un Pēterbaznīcu un tās torni, un apskatīs Rīgu no putna lidojuma. Vizināsies ar kuģīti pa Rīgas  kanālu un Daugavu. Piedalīsies izglītojošās spēlēs un rotaļās. Un tas viss TIKAI ANGLISKI.
Vienam bērnam nometnes izmaksas ir 165 Eur (cenā iekļautas visas nometnes izmaksas, t.sk., 3 x ēdināšana)

Pieteikties nometnei: arimondi.arimondi@yahoo.com

vai biedrības ARIMONDI mājas lapas saziņas formā

SADOSIMIES ROKĀS UN SPĒLĒSIM TEĀTRI VISI KOPĀ


no 13. - 17. augustam
Brīvības bulvārī 384 A, (Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas telpās)
 no 20. - 24. augustam
Prūšu ielā 42 A, Rīgā (Rīgas Lietuviešu vidusskolas telpās)
notiks 5 darba dienu dienas nometnes telpās un ārpus telpām.
„Sadosimies rokās un spēlēsim teātri visi kopā”

Lai spēlētu teātri, jāiepazīst gan teātra vēsture, gan teātru aizkulises. Mēs piedāvājam 7 – 11 gadīgiem bērniem pavadīt daļu vasaras brīvlaika, sadodoties rokās ar jauniem draugiem, uzzinot daudz jaunu par teātru aizkulisēm un teātra vēsturi, un pastaigāt pa pilsētu Rīgu, palūkojoties uz to gan no Rīgas kanāla puses, braucot pa to ar kuģīti, gan aplūkojot no putna lidojuma, uzbraucot Pēterbaznīcas tornī. Mēs visi kopā labi pavadīsim laiku kopā ar aizrautīgiem nometnes pedagogiem, kuru ikdienas darbs saistīts ar dažādām mākslas nozarēm.
Visi kopā:

  • Apmeklēsim Ed. Smiļģa teātra muzeju, LNOB un Dailes teātri;
  • Vizināsimies ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu;
  • Centīsimies saskatīt savas mājas no Pēterbaznīcas torņa;
  • Gatavosim tērpus izrādei maketēsim skatuvi;
  • Iesim rotaļās un vienkārši dauzīsimies;
  • Iestudēsim ludziņu un nometnes noslēgumā iepriecināsim vecākus ar savu priekšnesumu
 

Vienam bērnam nometne izmaksā aptuveni 165 Eur (cenā iekļautas visas nometnes izmaksas, t.sk., 3 x ēdināšana).
Pieteikties nometnei: arimondi.arimondi@yahoo.com
vai biedrības ARIMONDI mājas lapas saziņas formā

© 2018 - 2019 ARIMONDI, visas tiesības paturētas.


 .